image سفر کجا برم image قصه قصه

تله کوله

عجیب تر از دانش

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
عجیب تر از دانش

سوال و جواب هایی عجیب از دنیای علم و دانش در سرویس عجیب تر از دانش. عضویت با ارسال کد ۸۸۲۶ به ۸۴۹۴.

بعضی سوال ها کنجکاوی آدم رو تحریک می کنن به دونستن پاسخ. بخصوص اینکه این سوالات، درباره عجایب علم و دانش باشن. این سرویس، روزانه علاوه بر بیان یک سوال جالب، پاسخ و اطلاعات کامل و دقیقی هم به اون سوال می ده که حتما براتون جالب و شگفت آور خواهد بود.

نمونه محتوا :

در فضا زندگی وجود دارد یا خیر؟

1

بسیاری از کتاب ها و فیلم ها، انسان های افسانه ای را که از فضا به زمین آمده اند، به تصویر کشیده اند، اما دانشمندان زیادی معتقدند که انواع دیگری از زندگی علاوه بر آنچه در زمین دیده می شود، وجود دارد. ستاره شناسان تخمین می زنند که از هر ۱۰ستاره، یکی دارای سیاراتی در اطراف خود است؛ مانند خورشید ما که منظومه شمسی دارد.

2

البته همه سیارات مانند زمین نیستند؛ اما این امکان هست که در برخی از آنها، حیات وجود داشته باشد. حتی اگر زندگی در بخش کوچکی از این سیارات ممکن باشد، به معنی آن است که بسیاری از سیارات دیگر در کهکشان ما وجود دارند که حیات در آنها امکان پذیر است.

3

انسان همواره مجذوب این تفکر بوده است. در سال ۱۹۷۴، دانشمندان، پیامی رادیویی را به یکی از صورت های فلکی به اسم هرکول مخابره کردند تا ببینند که جوابی دریافت می کنند یا نه؛ ولی هرکول فاصله بسیار زیادی با زمین دارد و هنوز پاسخی دریافت نشده است.

درباره ما

logoتله کوله، در زمینه خدمات همراه و موبایل به عنوان ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده اپراتور های همراه، راهکارهای نوین توسعه تجارت بر بستر تلفن همراه و اینترنت به صورت کاملا علمی و تخصصی فعالیت می نماید.

شبکه های اجتماعی